Канарські острови

Канарські острови
Анімаційна карта Канарських островів з нанесеними назвами островів та міст

Канарський архіпелаг включає в себе сім островів і кіль­ка дрібних острівців. Кожен з яких по-своєму незвичай­ний і цікавий.

Хоча Канарські острови (ісп. Las Islas Canarias) знахо­дяться на відстані 1200 км від Іспанії - це одна з її автономних провінцій. Вони розташовані в Атлантичному океані всього в 100 км від узбережжя Африки. Але африканського пекла тут немає: на Канарських островах м'який весняний клімат, що дозволяє насолоджуватися відпочинком у будь-який час року, не страждаючи від надмірної спеки.

Середньомісячна температура повітря не опускається нижче 21°С (грудень - лютий) і не піднімається вище 28°С (липень - серпень). А температура води в прибережній зоні незначно коливається в районі 20°С, тому купатися в океані можна цілий рік.

Вершина Тейде
Засніжена вершина Тейде на о. Тенеріфе, найвища в Іспанії (3718 м.)

Тенеріфе

Найбільш розвинений серед Канарських островів в плані туристичної інфраструктури. Комфортабельні готелі і пляжі, ресторани багатонаціональної кухні, зоопарки і аквапарки, спортивні та оздоровчі центри, різноманітні екскурсії та морські розваги роблять відпочинок на цьому острові незабутнім як для дорослих, так і для їхніх дітей. Багатство природи і рельєфу дивує своїм різноманіттям: зелений північ контрастує з сухим півднем, сніжна шапка вулкана Тейде підноситься над місячними пейзажами вулканічних пустель, а круті скелясті береги, що піднімаються з пінистого океану на десятки метрів, приголомшують своєю величністю і потужністю.

Гран Канарія

Такий собі - «континент в мініатюрі». Тут прекрасні не тільки пляжі і чітка інфраструктура туризму, а й природа, що вражає своєю різноманітністю: вулкани, глибокі яри, порослі лісом вершини і грандіозні панорами. Центральна частина острова Гран Канарія цікава своєю розкішною рослинністю; на півдні переважають низькі береги з піщаними пляжами; на півночі - вулканічні скелі з невеликими бухтами, в яких вода засліплює своїм блакитним кольором.

Національний парк Тіманфая
Національний парк Тіманфая на о. Лансароте (клікабельно)

Лансароте

Острів вимерлих вулканів. Вулканічні поля острова – це унікальний пейзаж незвичайної краси. Лансароте покритий різнобарвною лавою, особливо красивою в Національному парку Тіманфая. Готельна інфраструктура острова, хоча і досить розвинена та позбавлена помпезності, зливається з природою і використовує характерні елементи традиційної канарської архітектури.

Фуертевентура

Острів для тих, хто шукає відокремлений романтичний відпочинок від шуму і метушні цивілізації. Тут можна відчути себе Робінзоном на безлюдному острові, насолоджуючись тишею і самотою. Аскетичні безводні пейзажі острова найбільше нагадують Африку, а море бірюзового кольору - неглибоке і надзвичайно чисте.

Ла Пальма

Найзеленіший і найбільш квітучий з усіх Канарських островів. Ла Пальма далеко відстає з розвитку туризму від островів Гран Канарія і Тенеріфе, проте його спокій і величезні можливості для сільського туризму приваблюють сюди любителів поєднувати відпочинок з насолодою сільськими пейзажами.

Унікальне природне творіння
Унікальне творіння матінки природи на о. Гомера, т.зв Оргáн на Гомері

Гомера

Острів, на якому ще збереглася незаймана природа, що вражає туристів своєю реліктовою рослинністю. Туристична інфраструктура острова розвинена відносно слабко. Особливої уваги, на наш погляд, заслуговує цікавий природній феномен на північному узбережжі Вальєермосо, де на скелі з стародавньої вулканічної породи, внаслідок її охолодження і подальшого руйнування, утворилися форми, які нагадують силуети оргáнних труб, спадаючих вертикально над морем. Цей феномен, безпосередньо, можна побачити тільки зі сторони моря.

Ієрро

Острів протягом століть вважався далеким і таємничим місцем, де закінчується світ. Це найменший з Канарських островів. Тут послуги туризму орієнтовані на приїжджих, які прагнуть відпочити від сучасного бурхливого життя і загубитися на краю світу.

Ispanska.com.ua рекомендує переглянути: Продуманий і цікавий фоторяд під акомпанемент Пасадоблья про Канарські острови у виконанні найвідомішого канарського фольклорного ансамблю Los Sabandeños.


Ispanska.com.ua рекомендує переглянути: Вся невимовна краса Канарських островів з висоти пташиного лету.